В първата си контрола от лятната подготовка юношите старша възраст на Черно море разбиха мъжкия тим на Септември (Тервел) с убедителното 6:1.

Головата фиеста на стадиона под Аспаруховия мост започна новото попълнение Теодор Кьосев. Гостите изравниха след колективна грешка в защитата, но до почивката Мустафа след удар с глава и Петров отново дадоха аванс на "моряците".

През второто полувреме Александров, Малчев и Найденов довършиха съперника с нови три попадения.

Следващата контрола за селекцията на Тодор Каменов е в сряда - срещу Суворово.

Съставът на Черно море: Иван Христов, Костадин Иванов (46-Александър Александров), Сами Миланов (30-Симеон Неделчев), Петър Петров, Никола Атанасов (46-Александър Милев), Никола Найденов, Веселин Тисовски (46-Петко Цанков), Теодор Кьосев (60 -Христо Андонов), Илиян Ефтимов, Мустафа Мустафа (46-Георги Атанасов), Диян Малчев (60-Карен Мадоян)