Ботев загуби седмата си поредна среща в “А” група. Този път селекцията съставена от 8 италианци и трима българи падна само с 0:1 от Славия. Точен за “белите” бе Тодор Колев в 4-ата минута.

Публиката на Ботев се завърна на трибуните и изпълни сектора на агитката. В 4-ата минута Велинов сгреши и Тодор Колев откри - 0:1. До почивката двата тима имаха възможности за гол, но не отбелязаха ново попадение. След почивката "жълто-черните" започнаха нахъсано, но не стигнаха до точни удари./БЛИЦ

БОТЕВ – СЛАВИЯ 0:1
0:1 Т. Колев (4)

Ботев: 1.Велинов, 17.Тинаци, 6.Д'Ардженио, 16.Караманов, 3.Сириняно, 15.Дзанолети, 23.Брици, 24.Флорес (50 - Григоров), 10.Морини, 9.Сталев (43 - Благоев), 11.Карлет

Славия: 26.М’боли, 21.Дяков, 20.Димитров, 5.Кавдански, 27.Попара ,10.Асен Николов (54 - Гонзалес), 6.Дюлгеров, 19.Жуниор, 9.Колев, 8.Георгиев, 15.Богданов

Стадион: “Христо Ботев”
Съдия: Антон Генов
Жълти картони: Попара (С)

Срещата по минути
1 – Начало на мача
4 - ГОООЛ! 1:0 в полза на Славия. Венци Велинов сгреши и подари топката на Асен Николов. Опитният играч намери Тодор Колев, който на празна врата откри резултата