Наставникът на Берое Луис Ачиари остана разочарован след поражението на "заралии" от Локомотив (Пд) с 0:2 като домакин.

"Искам да поздравя Локомотив Пловдив и техният треньор Любо Пенев. Направихме добър мач. Владеехме топката през първото полувреме, но не вкарахме. През втората част с едно центриране и друга ситуация те вкараха два гола. Имахме някои ситуации за гол и добри атаки, но не успяхме. Доволен съм от моя отбор, но съм разочарован от загубата. Предпочитам да играем по-лошо, но да печелим, отколкото да играем добре и да не спечелим.

Ние се чувстваме много добре, когато играем вкъщи, но все пак са минали само четири кръга. Остават още много мачове и искаме да постигаме максималния брой точки. Поздравявам нашите фенове".