Академик (Свищов) отвя с 4:0 Ювентус (Малчика) и продължава да е един от четирите отбора в Северозападната "В" група, който е без грешка досега - 5 победи от 5 мача и 15 точки, с колкото са още "Ботев" (Враца), Етър и Бдин (Видин).

Хеттрик за изразителния успех реализира Кристиян Тафраджийски, информира Sport-vt.com. Той разпечата с глава вратата на гостите още в 15-ата минута, а до 32-ата свищовлии вече имаха аванс от три гола. Георги Колев покачи на 2:0, а третото попадение за “студентите” реализира Тафраджийски от дузпа, отсъдена за негово събаряне от вратаря. Стражът на гостите спря непозволено Тафраджийски и в 52-ата минута, в която получи втори жълт и съответно червен картон. От бялата точка таранът отново бе точен за крайното 4:0.

Съставът на Академик: В. Димитров, Фидин, Денчев, Ангелов, Трайков, Каравелов, Тодоров (76 Пл. Иванов), Ст. Иванов, Тафраджийски, Дангуров (56 Кр. Димитров), Колев (65 Маринов)