Едно от новите попълнения на Левски Кирил Акалски дебютира със синята фланелка. Вратарят игра за юношите старша възраст, които направиха 1:1 срещу Локомотив (София) в Елитната юношеска дивизия до 19-годишна възраст. Младите надежди на "сините" пропуснаха куп положения.

През първата част на трибуните на изкуственото игрище на "Герена" се появиха спортно-техническият директор на Левски Георги Иванов и треньорът Ясен Петров. Те обаче гледаха само трийсетина минути от срещата и след това напуснаха трибуните.

Възпитаниците на Викторио Павлов започнаха вихрено мача и още в началните минути на двубоя откриха резултата в своя полза. Даниел Шмедин се откъсна по лявото крило и пусна топката на дузпата, където Кристиян Николаев не сгреши за 1:0. Домакините продължиха с натиска и невероятни положения пропуснаха Тодор Чаворски и Никола Яначков. Гостите изравниха, възползвайки се от грешка в отбраната на домакините и вратаря Акалски. До края на срещата "сините" пропуснаха още няколко положения, но така и не успяха да наложат волята си и да стигнат до победно попадение./БЛИЦ