Старши треньорът на Берое Алехандро Сагерас коментира победата над Добруджа с 1:0.

"За всеки мач имаме план как да подходим. Нашият отбор ще расте. Ние малко по малко гледаме напред. Във вратата все има нула. Когато видим, че имаме ситуации за гол, понякога избързваме от ритъма и нямаме ефективност.

Аз го казах много пъти – този Берое отива на всеки терен в България с целта да спечели. Имаме респект към отбора на Левски, както към другите големи като Лудогорец и ЦСКА, но трябва и да знаете, че Берое е отбор с история, който има тежест в това първенство", заяви спецът.

"Имаме добра комуникация с футболистите, искам да дават 100 процента от себе си“, заяви Сагерас шеговито на въпрос "Кога е загубил гласа си?"