Старши треньорът на Арда Александър Тунчев коментира успеха над Славия с 2:1 в мача от Първа лига.  
"Желанието на отбора за победа ни доведе до успеха. Момчетата не се предадоха в нито един миг. На моменти се разпокъсахме и оставихме пространства за Славия. Борихме се до последно и се радвам, че взехме тези три точки.

Идва някакво успокоение, че повеждаме и нещата се движат в правилната посока и подценяваме някои ситуации. Настава смут в отбора и ни трябва време, за да навлезем отново.

Първите мачове са наистина трудни. Треньорите може би придадохме нервност, но поздравявам момчетата за себерздаването. Радвам се, че взехме тези три точки. Тези, които влязоха, внесоха свежест. Това е богатство за всеки един треньор. 

Искаме да дадем максимума и в двете надпревари. Очакват ни много трудни мачове", заяви Тунчев.