Юношите младша възраст на Локомотив (Пловдив), родени през 1995 и 1996 година, се класираха на полуфинал в турнира за Купата на БФС. Това стана след победа с дузпи (3:1) над Локо (Сф) на изкуствения терен на "Лаута". Редовното време завърши 2:2. В герой за "черно-белите" се превърна трениращият с мъжете вратар Кристиян Кацарев, който спаси 3 от ударите на гостите от бялата точка.

Малките "смърфове", водени от треньора Васил Кръстев, поведоха в 11-ата минута чрез Амер Алхусеин, който засече с глава центриране от корнер. Пет минути по-късно Локо (Сф) изравни с попадение на Станислав Йорданов. Малко след началото на второто полувреме столичани стигнаха до обрат след щастлив за тях рикошет и автогол.

В 65-ата минута Алхусеин вкара втория си гол в мача за окончателното 2:2.

При дузпите точни за Локо (Пд) бяха Самуилов, вратарят Кацарев и Никита Десятков, а Мариан Ангелов уцели гредата.