На невиждани подигравки бе подложен бранителят на ЦСКА Иван Иванов от журналистите в английска телевизия, която излъчи мача, спечелен с 1:0 от Фулъм. На полувремето те бяха подготвили клип с безобразните отигравания на защитника, който бе гледан от емисари на Лестър, дошли на "Крейвън Котидж".

Когато пък на мястото на Иван Иванов се появи Коста Янев, коментаторът възкликна: "Жалко, че Любослав Пенев се появи на стадиона, за да смени най-добрия нападател на Фулъм!"

Още в 8-ата минута Иван Иванов изпусна Золтан Гера и го фаулира в наказателното поле, след което съдията Балаж даде дузпа за Фулъм. Зад топката застана Дани Мърфи, който прати топката над вратата. В 15-ата пък защитникът и още трима играчи на ЦСКА оставиха непокрит Золтан Гера в малкото наказателно поле и нападателят с глава прати топката във вратата на ЦСКА за 1:0.