ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Монтана победи Витоша (Бистрица) с 4:1 като гост в мач от 19-ия кръг на Втора лига. В герой за победителите се превърна Антон Карачанаков, който се отличи с три гола.

Домакините откриха резултата чрез Георги Амзин малко след като измина четвърт час игра, но монтанчани се съвзеха след почивката и реализираха четири безответни попадения.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

В рамките на 15 минути през второто полувреме Антон Карачанаков направи хеттрик. Той се разписа в 51-вата, 59-ата и 65-ата минута, с което до голяма степен уби интригата в срещата.

В 67-мата Мехди Уамри окончателно сложи точка на спора с четвърти гол за крайното 4:1.

Монтана се укрепи в средата на класираното - осмо място с 28 точки, докато Витоша е на предпоследно място със 17. Лидер е ЦСКА 1948 II с 38 и мач повече.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram
Присъединете се в канала
ТУК

ВТОРА ЛИГА - 19 КРЪГ:

18 февруари, събота:
Литекс - Марица (Пловдив) 1:2

1:0 Илиян Капитанов (10), 1:1 Станислав Маламов (45), 1:2 Станислав Маламов (58)

Витоша (Бистрица) - Монтана 1:4
1:0 Георги Амзин (18), 1:1 Антон Карачанаков (51 - дузпа), 1:2 Антон Карачанаков (59), 1:3 Антон Карачанаков (65), 1:4 Мехди Уамри (67)

20 февруари, понеделник, 14:00 часа: