Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Амбициозният Арда (Кърджали) се наложи с класическото 3:0 при гостуването на Локомотив (София) в мач от седмия кръг на Втора лига. Момчетата на Стойчо Стоев доминираха срещу "железничарите" и стигнаха до трите точки след голове на Венцислав Христов в 36-ата минута, Димитър Макриев в 65-ата и Веселин Марчев в 75-ата.

Така Стоев нанесе тежка загуба на любимия си клуб, в който преминава почти цялата му състезателна кариера, след което беше и треньор в "Надежда".

Едно от новите попълнения на "железничарите" Зоран Швоня беше изгонен в 56-ата минута, след като получи втори жълт картон и така домакините доиграха мача с човек по-малко.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Двубоят се игра пред празни трибуни. Както е известно, Локомотив изтърпява наказание от четири мача без публика, заради нахлуването на техните фенове на пистата секунди след загубата с 0:1 от Царско село в края на август.

След изразителния успех Арда е на второто място с 13 точки, докато "железничарите" имат едва 6. Лидерът Царско село е с пълен актив от 18 точки, а в понеделник му предстои гостуване на друг от челниците във Втора лига - Монтана (с 10 точки).