Арда победи Несебър с 5:1 в среща от Втора лига в дебюта на новия си треньор Стамен Белчев. Около 3000 зрителите изгледаха успеха, като головете започнаха да падат още от началото.

Венцислав Христов откри от дузпа в 12-ата минута, а в 30-ата Веселин Марчев удвои с глава. Отново Христов беше точен за 3:0 в края на първата част с топовен пут след самостоятелен пробив. Арда продължи да бележи и през втората част, като Румен Сандев се разписа в 52-ата минута за 4:0, а Васил Добре направи 5:0 с глава в 68-ата.

Гостите вкараха почетно попадение от пряк свободен удар в последната минута, когато Молдованов успя да преодолее Иван Караджов.

След 20-ия кръг Арда заема трето място с 38 точки, а в следващия кръг гостува на Локомотив (Горна Оряховица). Срещата е на 18 март от 17:30 часа.

ВТОРА ЛИГА - СЕЗОН 2018/2019

8 март, петък

ЦСКА 1948 - Струмска слава 3:0
1:0 Денислав Александров (15'), 2:0 Андон Гущеров (26'), 3:0 Мариян Огнянов (38')