Трагичното представяне на Черноморец продължи и днес в Севлиево - загуба с 0:3 от аутсайдера Видима-Раковски.

За "акулите" това бе трето поредно поражение след подновяването на шампионата и общо четвърто от последните им пет двубоя. Нищо чудно треньорът Антон Велков да си тръгне от Бургас още след този мач.

След днешната загуба Черноморец остана с 29 точки в средата на временното класиране на "А" група.

Победата е едва трета за Видима-Раковски от началото на сезона. Тимът от Севлиево вече има 12 точки, но е в дъното заедно с Пирин, който днес направи 1:1 като гост на Славия и също има 12 в актива си. Пред Видима и "орлетата" са Калиакра и Сливен - с по 16.

Попаденията във вратата на Паскал Борел днес вкраха Станимир Андонов в 11-ата минута, Николай Владинов в 49-ата и Ангел Русев в 58-ата. /БЛИЦ

ВИДИМА-РАКОВСКИ - ЧЕРНОМОРЕЦ 3:0
1:0 Станимир Андонов (11), 2:0 Николай Владинов (49), 3:0 Ангел Русев (58)

Срещата по минути
7 - Първа възможност за Савио Нсереко, който навлезе в наказателното поле на Видима-Раковски, но не успя да задържи топката и да нанесе завършващ удар.
11 - topka.jpg ГОЛ! 1:0 за Видима-Раковски! Станимир Андонов наказва Черноморец! Владимир Владимиров центрира отдясно, Андонов с ножичен удар от близко разстояние успява да провре топката под плонжа на Паскал Борел.
35 - Николай Владинов е изведен в наказателното поле на "акулите", но Борел го изпреварва и лови топката.
44 - smqna.jpg Вкаралият за Видима-Раковски Станимир Андонов е с контузия и не може да продължи участието си в мача, мястото му заема Ангел Русев.
45 - Продължението на първото полувреме е 2 минути.
45+2 - Край на първото полувреме.

52 - smqna.jpg Втора смяна за Видима-Раковски, Евгени Игнатов влиза в игра, Владимир Владимиров напуска.
49 - topka.jpg ГОЛ! 2:0 за Видима-Раковски! Центриране на Цветомир Панов отдясно, топката е засечена във вратата от Николай Владинов.
58 - topka.jpg ГОЛ! 3:0 за домакините! Ангел Русев получава топката от Евгени Игнатов и останал непокрит на 2-3 метра от голлинията я праща в мрежата на Паскал Борел.
62 - Жълт картон за Георги Андонов.
64 - Жълт картон за Лис Муйтис.
66 - Удар на Венцислав Бонев минава на сантиметри от дясната греда.
76 - Жълт картон за защитника на домакините Александър Бранеков.
82 - Последна смяна за гостите, Алберто Куадри на мястото на Тодор Паланков.
83 - Жълт картон за появилия се само преди секунди на терена Куадри.
86 - Жълт картон за вратаря на Видима-Раковски Ивайло Василев.
88 - Последна смяна за Черноморец, Траянов на мястото на Господинов.
90 - Продължението е 3 минути.
90+3 - Край на мача. Видима-Раковски отвя с 3:0 Черноморец.
Vidima_Rakovski.JPG
ВИДИМА: 62.Ивайло Василев, 25.Цветомир Панов, 6.Александър Бранеков, 3.Самет Ашимов, 17.Калин Щърков, 5.Георги Стойчев, 7.Васил Велев, 11.Владимир Владимиров, 8.Станимир Андонов (44-15.Ангел Русев), 10.Христо Господинов, 9.Николай Владинов
Треньор: Димитър Тодоров

4ernomorec.JPG
ЧЕРНОМОРЕЦ: 33.Паскал Борел, 15.Венелин Филипов, 3.Венцислав Бонев, 26.Георги Терзиев, 6.Орлин Старокин, 20.Мишел Кручани, 11.Пламен Крумов, 14.Рикардо Андре, 7.Савио Нсереко, 16.Тодор Паланков, 77.Георги Андонов
Треньор: Антон Велков