Брестник е новото попълнение на Източната “Б” група, след като постигна победа с 1:0 при гостуването си на Хасково, съобщи news400.bg. Единственото попадение в мача бе автогол на Манол Николов, който в 25-ата минута засече в собствената си врата удар на Петър Атанасов.

След четвърт час игра Васко Гърков удари греда. Данчо Хърков имаше същия малшанс в 62-ара минута. Двубоят се игра с топка на Брестник, защото закъсалите домакини нямат подходящи за футбол топки.

При зверски шут след почивката кълбото отлетя в близката река. Двама играчи на Брестник напразно я търсиха във водата и из околните храсталаци.

Почти всички играчи на Брестник пропуснаха изгодни положения. Вратарят на Хасково Танер Махмуд извади няколко солидни голови шута.

С последния съдийски сигнал стана ясно, че Владимир Фатов-Руския напуска отбора на Брестник. "Аз бях дотук. Такава ми бе договорката с ръководството. За целите на тима следващия сезон търсете новия треньор", отсече специалистът./БЛИЦ