Сенегалецът с френски паспорт Бабацила опитва да си издейства договор със Славия. Той е един от футболистите, каращи проби при "белите". Треньорът Иван Колев пусна Бабацила на смяна в контролата с Банско, спечелена с 4:0.

Превъзходстовото на столичани през целия мач бе ясно изразено. През първото полувреме паднаха два от головете. В 18-ата минута Янис Карабельов бе точен след пас на Франк М`Барга. В 39-ата Жереми Монзоро направи 2:0 с точен удар отблизо, след като Петър Атанасов напредна и остана сам пред вратата на Банско, но подаде на французина. След почивката в 70-ата минута Емил Стоев вкара гол с красиво изпълнение, като засече топката от воле, а подаването бе на Китан Василев. Крайното 4:0 оформи сенегалецът с френски паспорт Бабацила, който се очаква да получи шанс и в контролата днес срещу Оборище (Панагюрище). Мачът е от 17:00 часа.

Съставът на Славия от контролата с Банско: Георги Петков, Цветомир Панов, Уилфред, Димитър Пиргов, Диего Фераресо, Франк М'Барга, Янис Карабельов, Петър Атанасов, Дуду, Йоан, Жеремо Манзоро. Като резерви влязоха след почивката Саромакис, Ангел Грънчов, Мартин Дечев, Стефан Велков, Владимир Семерджиев, Китан Василев, Ивайло Димитров, Иван Вълчанов и Емил Стоев.