ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Славия спечели с 3:1 контролата си с Монтана в Банско. Проверката беше неофициален дебют начело на "белите" на легендарния капитан на Барселона Хосе Мария Бакеро.

Испанският специалист заложи на 47-годишния Георги Петков на вратата.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Опитният отбор Галин Иванов откри с точен удар в 14-ата минута. Петър Атанасов изравни след разбъркване във вратарското поле на "белите" в 79-ата минута. След 180 секунди Емил Стоев направи 2:1 за Славия с точен изстрел от бялата точка.

В края 17-годишното крило Роберто Райчев оформи крайното 3:1 за тима на Бакеро с красиво попадение

СЛАВИЯ - МОНТАНА 3:1
1:0 Галин Иванов (14), 1:1 Петър Атанасов (79), 2:1 Емил Стоев (82-дузпа), 3:1 Роберто Райчев (90)

Съставът на Славия: 1. Георги Петков, 23. Денислав Александров, 29. Емил Мартинов, 4. Виктор Генев, 37. Венцислав Керчев, 93. Сибири Кейта, 73. Иван Минчев, 17. Ерол Дост, 88. Тони Тасев, 33. Галин Иванов, 7. Йон Бакеро

Следете с БЛИЦ: Лятна подготовка 2023

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!

СЛАВИЯ - МОНТАНА 3:1 | КРАЕН РЕЗУЛТАТ 1:0 Галин Иванов (14) 1:1 Петър Атанасов (79) 2:1 Емил Стоев (82-д) 3:1 Роберто...

Публикувахте от Slavia Sofia в Сряда, 28 юни 2023 г.