Втородивизионният Балкан (Ботевград) победи с минималното 1:0 новака в “А” група Спортист (Своге) в контрола. Двубоят се игра в Ботевград, а единственото попадение за тима, воден от Кано Коцев, бе дело на Цветелин Ралчовски. Известният с прозвището си Цикуня, реализира в 45-ата минута с глава след изпълнение на корнер и по този начин донесе успеха на ботевградчани.

През втората част и двамата треньори – Стоян Коцев на Балкан и Стефан Колев на Спортист, извършиха много смени, а Здравко Атанасов от състава на домакините тресна гредата./БЛИЦ

Балкан (Ботевград) – Спортист (Своге) 1:0
1:0 Цветелин Ралчовски (45)

Балкан (Ботевград): Мартин Митев, Иван Спахиев, Ратко Мутафчийски, Христо Арангелов, Цветелин Ралчовски, Йонко Пейков, Апостолов, Тодоров, Димитър Кръстев, Иван Редовски, Петър Петров

Спортист (Своге): Стоянов, Данаил Бачков, Боян Илиев, Мартин Димов, Стефан Тодоров, Маринов, Димитров, Георги Коруджиев, Мирослав Антонов, Стойчо Младенов, Виктор Дениран