Балкан Ботевград и Струмска слава направиха равенство 1:1 в междинния 14 кръг на Югозападната трета лига. Това бе четвърти пореден двубой без загуба за домакините от Ботевград, които преди това постигнаха три поредни победи.

Още в 10-ата минута удар на играещия президент и треньор Иван Редовски мина на антиметри над гредата. В 20-ата минута Балкан поведе след гол на Цветелин Цаковски. Асистенцията бе на Иван Мишев. В 33-та минута Балкан имаше шанс и за второ попадение, но ударът с глава на Кристиян Цеков мина над вратата. Гостите от Радомир изравниха в 62-ата минута чрез Валентин Иванов. След това вратарят на Балкан Едуард Мечикян спаси удар от фаул на Ивайло Стоянов в 70-та минута, а пет минути преди края фрапантен пропуск направи Валентин Иванов, излязъл сам срещу Мечикян.