Втородивизионните Балкан (Ботевград) и Ботев (Криводол) завършиха при равенство 3:3 в контрола, играна на стадиона в Правец. Нападателят на тима от Криводол Николай Владинов с прозвището Шаш вкара и трите попадения срещу ботевградчани.

Той отбеляза за 1:0 в 11-ата минута, но Балкан изравни пет минути по-късно. Автор на гола стана Григор Стойчовски след асистенция на Иван Редовски. Балкан поведе с 2:1 в 21-ата минута с попадение на присъединилия се към тима бивш нападател на ЦСКА Петър Златков след перфектен дълъг пас на Мариян Христов и груба грешка на един от централните бранители. В 30-ата минута Владинов остана некоркит и изравни за 2:2. Криводолци поведоха с 3:2 в 53-ата минута, след като Шаш отново шашна своите съперници след бърза комбинация.

Влезлият като резерва за Балкан Димитър Георгиев - Шустера имаше отлична възможност да изравни в 72-ата, но останал сам срещу вратаря, ми в тялото му. Десет минути по-късно Димчо Ръждев се откъсна сам и не сгреши, оформяйки 3:3./БЛИЦ