Втородивизионният Балкан (Ботевград) загуби с 2:4 от Ботев (Криводол) в контрола. Веселин Георгиев - Пилето откри резултата в полза на тима от Криводол в средата на първото полувреме, след като засече прострелно подаване отдясно. Минута преди почивката Цветелин Ралчовски изравни след точно изпълнена дузпа.

Малко след подновяването на играта “жълто-черните” от Криводол отново излязоха напред с попадение на Владимир Арнаудов. Десетина минути по-късно резултатът стана 3:1 за Ботев с гол на Цветан Цветанов - Кебапа. Петър Петров от Балкан намали на 2:3 след удар с глава. Крайното 4:2 бе фиксирано десет минути преди края на срещата.

Това бе втора проверка между двата тима в рамките на една седмица. Миналата събота те се срещнаха отново в Правец и тогава резултатът бе 2:1 за Балкан./БЛИЦ