Банско и Вихрен завършиха при резултат 3:3 в контролна среща, играна на стадион "Свети Петър" в планинското градче.

Тимът от Сандански, който този сезон играе в Пиринската Бундеслига, поведе в резултата с два бързи гола на Илия Длагонски в 3-ата и Костадин Николов от фаул в 8-ата минути. До края на полувремето домакините върнаха едно попадение чрез Васил Туджаров, който вкара с далечен изстрел за 1:2. Отново той бе точен 5 минути след почивката за 2:2.

В 65-ата минута Банско стигна до пълен обрат с гол на капитана Димитър Крушовски от дузпа, пише е-79. Крайното 3:3 оформи Васил Захариев с глава в 78-ата минута.

Воденият от Войн Войнов тим от зимния курорт, който се класира директно за 1/16-финалите за Купата на България и днес нямаше официален мач, утре ще изиграе още една контролна. Тя ще е от 14:00 часа в Сливница срещу местния Сливнишки герой, който също е в Западната "Б" група.

Войнов използва всичките си титуляри в днешния мач с аматьорите от Сандански. Единствено бе дадена почивка на контузения Благой Наков.