Банско победи с 3:1 съседите си от Пирин (Разлог) в очакваната с голям интерес контрола. Проверката се игра в село Вълково.

Банско поведе чрез Борислав Хазуров. В 30-ата минута Иван Топузов от състава на Войн Войнов получи директен червен картон, след като извърши нарушение като последен в отбраната. Двамата треньори обаче се бяха договорили и вместо него в игра влезе юношата на "Левски" Георги Ангелов.

В началото на второто полувреме Златко Богоев изравни резултата. Той вкара два гола и в сряда при победата на Пирин (Разлог) над Септември (Симитли) с 4:2.

До края Банско успя да стигне до крайното 3:1 след две попадения на Давид Гълъбов.

С тази контрола приключи и подготвителният лагер за отбора на Войн Войнов в Сандански. Почти сигурно юношата на ЦСКА Димитър Коларов ще остане в отбора, след като бе одобрен от наставника. /БЛИЦ