Локомотив Пловдив победи юношите старша възраст на клуба с 2:0 в двустранна игра на Лаута. За представителния отбор на "черно-белите" взеха участие само четирима футболисти, които имат договор с Локомотив - Александър Витанов, Кристиян Кацарев, Ясин Амрауи и Лоик Дюфо и общо 11 играчи, които бяха на пробен период. Спарингът се игра в две части по 40 минути, а главен съдия бе Атанас Узунов.

Резултата открит в 7-ата минута Димитър Везалов. Бившият защитник на Славия, Левски и Ботев (Пд) засече с крак от един метър подаване на Анастасий Мордатенко. В 40-ата минута латвиецът Мордатенко проби отляво в наказателното поле, където бе съборен. Сърбинът Младен Стойчев реализира отсъдената дузпа за крайното 2:0.

Локо (Пд) - Локо Пд U19 2:0
1:0 Димитър Везалов (7), 2:0 Младен Стойчев (40-дузпа)

Локо (Пд): Александър Витанов (46- Кристиян Кацарев), Александър Смилков, Пабло Валесио, Димитър Везалов (46- Драган Сарачевич), Ясин Амрауи, Лоик Дюфо (46- Идрис Токсич), Стефан Йеветковски, Денис Стоилов, Гастон Кастро, Анастасий Мордатенко, Младен Стойчев (46- Самир Махмутович).

Локо Пд U19: Ангел Хайдаров, Христо Кристов, Иван Шиндов, Ивайло Аврамов, Димитър Хубинов, Жак Пехливанов, Евре Емин, Александър Гурков, Иван Грънчаров, Рангел Делчевски, Мариан Георгиев (Богдан Димитров, Валери Войнов, Георги Саватинов, Архан Исуф, Джак Карабаш, Васил Христозов, Александър Александров, Димитър Минчев, Димитър Стилиянов).