Нов случай на пребит футболен съдия по българските терени. Мачът от Югоизточната Трета лига Левски (Карлово) - Розова долина беше прекратен в 90-ата минута. Главният съдия Цветозар Манолов се принуди да вземе това решение, след като един от асистентите му беше пребит от футболисти на гостуващия отбор от Казанлък.

Страничният рефер Стефан Димитров вбесил "розите", които го винят, че им е спрял голова атака с несъществуваща засада. Случката се разиграва при резултат 1:1.

В екшъна се включиха и фенове на Левски (Карлово). Това доведе до прекратяването на срещата, която домакините се очаква да спечелят служебно. Дисциплинарната комисия към Зоналния съвет на БФС-Пловдив ще обяви решението утре.

"Розите" поведоха още в първата минута на мача с гол на Венцислав Иванов. Домакините от Карлово изравниха в 25-ата минута чрез Стоян Грънчаров. След това имаше още доста ситуации и пред двете врати, но нов гол не падна.