Босът на Левски Тодор Батков е имал продължителен разговор с Георги Иванов във връзка със случая “Гошо Петков”, научи БЛИЦ. Както е известно, вратарят изпадна в немилост след загубата от Черноморец с 1:2 в Бургас. Според слуховете той е влязъл в конфликт с Гонзо и поради тази причина бил забит на резервната скамейка.

Батков навива Георги Иванов да даде нов шанс на стража в предстоящите мачове от групите на Лига Европа. Според адвоката по-добре било още срещу Гент идния четвъртък на вратата да застане Петков, а не Божидар Митрев. Младокът допусна лековата грешка в реванша с АИК, след което шведите поведоха. След почивката обаче Левски направи мълниеносен обрат и за отрицателно време заби два гола.