"На първо място искам да видя официално решение на БФС, след като го изпратят в клуба. Тогава ще го обсъдим с юристите. Бъдете сигурни - ще се жалваме до дупка срещу това решение", коментира Баждеков пред „Меридиан Мач“.
От Левски разкриха, че наред със заседанието на УС, ще има и среща на Надзорния съвет, като тя също ще се проведе в понеделник.
ВИЖТЕ НОВОТО КЛАСИРАНЕ НA "А" ГРУПА