Двата тима от Западната "Б" група Банско и Бдин (Видин) не излъчиха победител в контрола, завършила 1:1. Мачът се игра на терена с изкуствено покрите в Сандански и беше изгледан на живо от около 100 зрители.

В 9-ата минута Мартин Керчев се разписа директно от пряк свободен удар и Бдин поведе в резултата.

В 30-ата отличният в този мач Вайс Кьосов получи удобна топка от Петър Тончев и от близо не сгреши за 1:1.

До края на полувремето нов пропуск за Банско направи Васил Захариев, който беше изведен от Вайс Кьосов и от 2 метра разтресе напречната греда зад Тодор Кючуков. Любопитното беше, че на опитния страж му се наложи да пази за бившия си клуб, след като тази зима смени Банско с Видин.

През второто полувреме бяха извършени смени и в двата отбора. Треньорът на Банско Войн Войнов остави на терена от първото полувреме само Давид Стоянов и Георги Ангелов.

Следващите контроли на Банско ще бъдат срещу "Ботев" (Враца), Пирин (Гоце Делчев) и "Ботев" (Пловдив).