Бдин (Видин) победи с минималното 1:0 Септември (Симитли) в контрола, играна в Сандански. Единственото попадение реализира Димитър Петков в 32-ата минута.

Още във 2-ата минута Андон Гущеров изскочи сам срещу вратаря на Бдин Тодор Кючуков, но не успя да го преодолее.

Малко преди почивката Петков имаше нов шанс за отбелязване на гол, но стражът на Септември Васев изби кълбото в корнер.

Втората част беше по-интересна от първата, като футболистите от Симитли надиграха съперника си. Калоян Стоянов пропусна изгодно положение за изравняване на резултата, а на два пъти Атанас Николов от непосредствена близост не успя да порази вратата на Бдин.

Борислав Хазуров изскочи веднъж срещу стража на Септември Галев, но също не можа да вкара.