Бдин (Видин) победи с 1:0 като гост Сливнишки герой в последния мач от 2-ия кръг на Западната “Б” група. Единственото попадение реализира Марио Метушев в 75-ата минута. Двубоят се игра на стадион “Славия” в Овча Купел в София.

Гостите от Видин имаха много положения и пропуснаха да нанесат по-голяма загуба на домакините. Още в 11-ата минута Ангел Русев от два метра не успя да уцели вратата след подаване отдясно. В 37-ата минута Близнаков беше изведен в удобна позиция, но стреля над вратата. Само две минути по-късно стражът на домакините Янаки Димитров подари топката на Тодоров, но той не успя да я вкара в опразнената врата. Единственото положение за Героя беше в началото на второто полувреме. Шут на Петров затрудни максимално Антонов, но той спаси. В 57-ата минута гостите нацелиха гредата след удар на Близнаков. В 75-ата минута влезлият като резерва Марио Метушев донесе трите точки за гостите от Видин. Борисов центрира в наказателното поле и голмайсторът с глава реализира за крайното 1:0./БЛИЦ