Трудна победа с 3:2 постигна у дома Бдин (Видин) срещу Партизан (Червен бряг). Двубоят бе от 13-ия кръг на Северозападната "В" група.

Домакините играха повече от час с 10 футболисти. В 23-ата минута Никола Петров фаулира в наказателното поле съперник и главният съдия Илиян Маринов му вдигна директен червен картон. Капитанът на гостите Цветан Петров пък изпълни точно отсъдената дузпа - 0:1. Като цяло първото полувреме бе равностойно. Футболистите на Партизан обаче можеха да изковат победата още в него. Отлични възможности за гол обаче пропиля Петър Валентинов, а Мартин Маринов се размина с топката на няколко метра пред голлинията на Бдин.

След почивката домакините взеха инициативата и само за няколко минути обратът бе факт. В 53-ата минута Александър Соколов изпълни прецизно фаул за 1:1. Малко след това пък Стойчо Стойков засече центриране по диагонала на съотборник – 2:1. След това на три пъти видинският страж Едуард Мечикян трябваше да проявява майсторство след опасните удари на Цветан Петров и Валентинов. Кулминацията бе в последните секунди на мача. Първо Цветослав Игнатов се вряза от фланга и завърши пробива си в голов шут по диагонала – 2:2. Последната възможност обаче бе за бдинци и те се възпозваха от нея не без помощта на вратаря на Партизан. Той първо хвана топката, след това я изпусна, а дебнещият в мелето Цветан Цветанов я заби в мрежата за крайното 3:2.

След успеха тимът от Видин събра 25 точки и е четвърти. Партизан е девети със 17 точки.