Новакът в Западната “Б” група Бдин (Видин) победи с 2:0 Чавдар (Етрополе). Срещата се игра на чисто новия терен изграден край Етрополе, който е част от амбициозната програма на ръководството на клуба. И двамата треньори дадоха шанс на всичките си футболисти. Цветомир Тодоров откри резултата за Бдин в 23-ата минута. При изпълнение на ъглов удар топката беше отбита извън наказателното поле и Тодоров от воле я вкара във вратата на Ивайло Яначков. В 90 минута Десислав Русев беше съборен в наказателното поле и Даниел Михалов направи 2:0 от дузпа. На три пъти дебютиралия за Бдин вратар Димитър Симеонов спаси удари на играчи на Чавдар.

Стартовият състав на Бдин: Димитър Симеонов, Ангел Цолов, Мариян Станчев, Иван Иванов, Петър Трифонов, Николай Цветков, Калоян Цветков, Марио Близнаков, Марио Метушев, Цветомир Тодоров и Николай Хаджиниколов
(Любомир Иванов, Георги Николов, Атанас Лясков, Цанислав Карасинкеров, Ивайло Иванов, Александър Соколов, Даниел Михалов, Георги Илиев, Дсислав Русев и Детелин Ченешков)