Бдин (Видин) завърши 1:1 в контрола със сръбския третодивизионен Долни стрем (Печинци).

През първото полувреме избраниците на треньора Христо Марашлиев диктуваха събитията на терена. Преотстъпеният от ЦСКА Томи Костадинов на два пъти се размина с гола. В 35-ата минута обаче тимът от Западната "Б" група успя да поведе в резултата. Централният нападател Цветомир Тодоров с далечен удар заби топката под гредата за 1:0.

Сърбите не успяха да сътворят нищо смислено преди почивката. През второто полувреме Бдин излезе с изцяло нов състав. След грешка на крайната защита Тошич се измъкна сам срещу Димитър Начев и насочи топката технично под плонжа му за крайното 1:1.

От днес Бдин е на лагер в Правец преди утрешното гостуване на Балкан от 16-ия кръг на Западната "Б" група. Двубоят в Ботевград е от 14:00 часа. Преди този мач селекцията на Христо Марашлиев е на последното 16-о място с 10 точки. Балкан е девети с 20. /БЛИЦ

Съставът на Бдин: Стефанов, Куанг, Генади Начев, Ковачев, Брестовички, Иванов, Никифоров, Николай Борисов, Пасков, Тодоров, Костадинов (Димитър Начев, Танев, Станчев, Цветкович, Соколов, Милчов, Коларов, Ценков, Михалов, Борислав Борисов)