С убедителна победа подновиха участието си в първенството на зоновата "А" група юношите старша възраст на Етър 1924. На стадиона в Самоводене възпитаниците на треньора Борислав Евтимов срещнаха състава на Бдин - единственият тим, който успя да им отмъкне точка през есенния полусезон (Етър 1924 е на първо място в класирането с 11 победи и 1 равенство).

Успехът дойде с категоричното 5:0, макар че като качество имаше още какво да се желае, информира сайтът на Етър. Още в 12-ата минута Ивайло Тодоров завърши хубава атака с гол във видинската врата – 1:0. Бисер Стоянов удвои резултата след комбинация в 26-ата минута, а после се отличи Кадер Мустафов, който за девет минути между 34-ата и 43-ата доведе резултата до 4:0. През втората част темпото спадна, въпреки че "виолетовите" продължиха да държат инициативата. Хубав гол вкара в 58-ата Светослав Йорданов, който напредна през центъра и оформи "виолетовата" победа на 5:0.