Бдин записа победа с повече от категоричното 13:1 над четвъртодивизионния Кула в контролна среща, играна във Видин.

Старши треньорът на тима от Видин, заемащия второто място във временното класиране в Северозападната "В" група - Альоша Андонов пусна в игра резервите си, които по-рядко получават шанс за изява в официалните мачове.

През втората част в игра се появиха и петима юноши на клуба (на снимката) - вратарят Павел Киров, Чавдар Тодоров, Серафим Христов, Кристиян Евалинов и Владислав Ганев, които оставиха приятно впечатление с изявите си. Гостите поведоха с изненадващ гол още в първата минута с далечен удар на Мартин Марков.

Набързо обаче по-класният тим на Бдин изравни и поведе с внушителна разлика, печелейки контролата с 13:1, пише football24. Попаденията за домакините отбелязаха Любомир Цеков-4, Момчил Милчов-2, Даниел Михалов-2 от дузпи, Драгомир Иванов-2 и по едно реализираха юношата Чавдар Тодоров, Петър Трифонов и Куатара Мамаду. Въпреки загубата симпатичният отбор на Кула игра коректно и заслужава адмирации за показаното на терена. /БЛИЦ