Бенковски Бяла записа осма поредна победа в Североизточната "В" група. В мач от 22 кръг домакините се наложиха над Белица с 3:1 и продължават да водят в класирането с 56 точки. На второ място е Светкавица с 51, трети е Кубрат с 50. В 15-ата минута Александров откри резултата за Белица, след като бе оставен непокрит в наказателното поле. Гостите продължиха да създават опасни положения, но пропуснаха и бяха наказани в 41-ата минута. Иванов изравни за 1:1. През второто полувреме Бенковски осъществи по-сериозен натиск и заслужено стигна до победата. Червеният картон на Осман в 53-ата минута също помогна за успеха. В 78-ата минута след разбъркване в наказателното поле Бориславов реализира за 2:1. Крайното 3:1 оформи Брашнаров с мощен шут в 87-ата минута. В следващия кръг Бенковски гостува на третия Кубрат./БЛИЦ