Юношите на Берое набор’98 разгромиха връстниците си от Верея с 13:0 в мач от 26 кръг на Областната група. Момчетата на треньора Владислав Януш бяха пълни господари на терена и не оставиха никакви шансове на символичните гости.

Малките беройци започнаха вихрено срещата, но откриха едва в 11-ата минута, когато Руси Чернаков стреля от около 20 м, вратарят на Верея не реагира по най-добрия начин и топката влетя в неговата мрежа. Резултатът бе удвоен в 14-ата минута след центриране от фаул на Чернаков и удар с глава на Калоян Динев.

До почивката паднаха още два гола, които бяха дело на Светомир Георгиев и Росен Илиев.

Второто полувреме започна вихрено и Берое отбеляза още при първата си атака чрез Георги Койчев. Той вкара още едно попадение само 4 минути по-късно.

Седмият гол бе дело на Росен Илиев, а 8:0 направи Преслав Георгиев.

До края на срещата се разписаха още Янчо Янчев, Радослав Кожухаров, Георги Койчев, Петър Болградов и Мартин Маринов.