Берое разгроми с 6:0 като гост съседите от Загорец в контролна среща. Мачът се игра на стадиона в Нова Загора, като домакинът се състезава в Югоизточната “В” група. Първият и последният гол за “зелените” бяха дело на нови попълнения – Давид Каядо и Фернандо Ливраменто.

Каядо откри резултата в 6-ата минута. В 12-ата Емил Ангелов покачи на 2:0, а с далечен удар Милен Танев направи резултата класически до почивката. Веднага след паузата и Рангел Абушев записа името си сред голмайсторите след асистенция Атанас Чипилов. Стефан Велев направи 5:0 в 55-ата минута, а четвърт час по-късно Ливраменто оформи крайното 6:0.

Треньорът на Берое Илиан Илиев ползва различни единадесеторки през двете полувремена.

Берое: Теодор Скорчев (Кирил Акалски), Владислав Ямуков (Здравко Илиев), Мирослав Енчев (Димитър Везалов), Мартин Райнов (Ваня Джаферович), Виктор Софрониев (Дюдоне Овона), Ричард Еромоигбе (Елиаш Алвеш да Силва), Искрен Писаров (Атанас Чепилов), Милен Танев (Стефан Велев), Слави Жеков (Антонио Ливраменто), Давид Каядо (Иван Горанов), Емил Ангелов (Рангел Абушев)