Берое и Черно море направиха 0:0 в последния си мач от есенния дял на шампионата. Футболът бе на ниско ниво, а емоциите не бяха свързани с интересни ситуации. Атракцията бяха феновете, които се сдърпаха в средата на първото полувреме и футболистите, които се сбиха в края му. В послендата минута Карамфил Илчев спаси дузпа след удар на Даниел Димов

Първите минути бяха скучни, като единствено Адемар опитваше да тормози защитата на домакините. Те получиха тежък удар в 29-ата минута, когато Евгени Йорданов се контузи и бе заменен от Петър Костадинов. Малко преди това агитките на двата тима се сдърпаха, но полицията се намеси и не допусна инциденти.

В 40-ата минута боят се премести на терена. Димитър Петков направи груб фаул и играчите се сдърпаха. Съдията Георги Кабаков ги разтърва с четири жълти картона.

Второто полувреме бе копие на първото. Владислав Златинов отправи два удара, но не не поразиха вратата. В последната минута Алекандър Томаш фаулира Даниил Ратников и Черно море получи дузпа. Карамфил Илчев обаче хвана удара на Даниел Димов./БЛИЦ

БЕРОЕ – ЧЕРНО МОРЕ 0:0

Берое: 22.Карамфил Илчев, 2.Здравко Илиев, 23.Александър Томаш, 3.Тодор Тодоров (46 - Станислав Бачев), 28.Веселин Пенев, 16.Стефан Велев, 10.Диан Генчев, 21.Тодор Христов, 88.Петър Димитров, 14.Евгени Йорданов (18 - Петър Костадинов), 19.Владислав Златинов

Черно море: 26.Илко Пиргов, 28.Ели Маркес, 15.Александър Александров, 6.Танко Дяков, 12.Марко Тиаго (46 - Дончо Атанасов), 10.Даниел Димов, 23.Даниел Георгиев (78 - Румен Николов), 24.Димитър Петков, 21.Георги Илиев, 3.Адемар, 14.Георги Божилов

Стадион: “Берое”
Съдия: Георги Кабаков
Жълти картони: Илчев, Костадинов (Б), Маркес, Дяков, Тиаго, Димов, Петков (Ч)