Любимец и Берое направиха равенство 0:0 в контролна среща, играна на едно от помощните игрища в Любимец. Треньорът на “зелено-белите” Петър Хубчев даде шанс за изява на футболистите, които по-рядко взимат участие в официалните мачове на отбора. Срещата започна равностойно и първото полувреме протече без кой знае какви голови опасности и пред двете врати. В 34-ата минута Джери Ситое напредна отдясно и подаде добър пас към Амир Саюд на границата на наказателното поле фронтално на вратата. Топката обаче мина покрай рамката.

В края на първата част реферът на два пъти прецени, че няма повод да отсъди дузпа. Първо Амир Саюд падна в наказателното поле на Любимец, а малко след това и Воденичаров имаше претенции за нарушение от страна на Иво Иванов.

В 49-ата минута вратарят на Берое Теодор Скорчев улови след удар на Антон Огнянов от пряк свободен удар от около 25 метра фронтално на вратата. В 62-ата минута Мартин Райнов намери много добре Здравко Илиев в наказателното поле на Берое, но вратарят Николай Младенов се намеси отлично. В 83-ата минута Антон Огнянов стреля от границата на наказателното поле фронтално на вратата, но прати топката в аут. Най-опасната атака за Любимец дойде в 84-ата минута, топката бе центрирана по земя към Велин Иванов, който обаче бе блокиран отлично.

Любимец – Берое 0:0

Любимец:
12.Радослав Рашков (46 – 1.Николай Младенов), 18.Илия Мунин, 13.Величко Величков (46 – 3.Мартин Димов), 22.Борислав Борисов (46 – 11.Кирил Заков), 5.Симеон Иванов, 6.Самир Ааес (46 – 30.Илиян Трифонов), 8.Майкъл Тевия (46 - 19.Янко Ангелов), 7. Антон Огнянов, 15.Емил Иванов (46 – 17.Деян Лозев), 10. Георги Чакъров, 9.Димитър Воденичаров (53 - 8.Майкъл Тевия)
Треньор: Веселин Великов

Берое:
12.Кирил Акалски (46 – 1.Теодор Скорчев), 2.Здравко Илиев, 6.Иво Иванов, 31.Пламен Тенев, 15.Георги Динков, 25.Пауло Жорже (46 – 17.Атанас Зехиров), 27.Игор Джоман, 19.Мартин Райнов, 30.Амир Саюд (64 – 10.Исус Ангелов), 9.Иван Горанов, 16.Джери Ситое
Треньор: Петър Хубчев

Главен съдия: Милен Митев
Жълти картони: Деян Лозев (Любимец), Игор Джоман (Берое)