Берое победи с 4:0 Черноморец (Поморие) в своята трета проверка от началото на подоготовката и продължава да не е получил попадение в своята врата в контролите, а има отбелязани 13 гола.

Попаденията днес вкараха Георги Божанов в 11-ата минута, Владислав Златинов в 61-ата, а два гола добави Атанас Апостолов в 63-ата и 77-ата минути на срещата.

Треньорът Илиан Илиев заложи през първото полувреме на вратата на Карамфил Илчев. В дясно на защитата игра Здрако Илиев, а от ляво Веселин Пенев. В средата си партнираха Павел Ковачев и Станислав Бачев. Като опорни халфове действаха Симеон Минчев и Диан Генчев. Пред тях в халфовата линия бе новото попълнение Стефан Велев, а като дясно крило започна Николай Станков, докато в ляво игра Георги Божанов. На върха на атаката бе младокът Иван Янчев.

Утре Берое заминава на десетдневен подготвителен лагер в град Зебче в Словения. Там футболистите на Илиан Илиев ще изиграят три контроли./БЛИЦ