Берое и Верея не успяха да си отбележат гол в контрола, която завърши 0:0. Проверката се игра на „Трейс Арена“ в кв. „Кольо Ганчев“. Верея имаше невероятна възможност да поведе още във 2-та минута, когато след грешка в центъра на отбраната на Берое топката попадна в Джунейт Яшар, който бе оставен непокрит сам срещу Иван Караджов и стреля, но вратарят демонстрира чудесен рефлекс и спаси. Седем минути по-късно след центриране в наказателното поле на Берое, Джонатан Наки стреля с глава, но изпрати топката над напречната греда в аут. В 13-ата минута Джунейт Али стреля от фаул, от около 20 метра, но изпрати топката над напречната греда.

В 59-та минута Джунейт Яшар центрира в наказателното поле на Берое, след което Ангел Костов стреля с глава, но Иван Караджов спаси. Берое организира добра атака в 61-та минута, когато Емин Ахмед и Станислав Костов комбинираха добре и последният стреля, но встрани от вратата на Ел Каруби. В заключителните секунди на срещата Салим Керкар стреля технично от пряк свободен удар, насочвайки топката в долния десен ъгъл, но Ясин Ел Каруби плонжира и изби в корнер.

Верея - Берое 0:0

Верея: 1. Ясин Ел Каруби, 2. Джунейт Али (50 – 8. Милен Митев), 4. Цветелин Радев, 5. Петко Ганев, 16. Тодор Динчев, 6. Якуб Идризов, 45. Исус Ангелов (64 – 15. Константин Атанасов), 10. Джунейт Яшар (74 – 18. Петър Казаков), 9. Джонатан Наки (71 – 14. Николай Киров), 99. Ангел Костов (69 – 20. Васил Колев), 19. Стелиян Евтимов (64 – 7. Ивелин Илиев)

Берое: 73. Иван Караджов, 19. Пламен Тенев (81 – 28. Веселин Пенев), 5. Танко Дяков (83 – 3. Владимир Зафиров), 24. Михаел Ковачевич, 2. Илия Мунин, 8. Руси Чернаков (64 – 26. Салим Керкар), 92. Емин Ахмед (67 – 11. Крис Гади), 9. Станислав Костов, 15. Георги Динков, 25. Димо Бакалов, 30. Жуниор Мапуку (44 – 70. Преслав Георгиев)