Отборът на Берое до 19 години победи с 3:2 връстниците си от ЦСКА в среща от 25-ия кръг на Елитната група, играна на Спортен комплекс "Берое". Заралии губеха с 0:1 на полувремето, но през втората част демонстрираха характер и успяха да обърнат развоя на мача в своя полза.

През първата част гостите бяха по-настоятелни и откриха в 14-та минута. В началото на второто полувреме домакините изравниха чрез Станислав Белчев, който бе точен в 52-ата минута. В 67-та Ивелин Илиев открадна една топка, навлезе в наказателното поле и предостави кълбото по отличен начин на Димитър Видев, който с прецизен удар направи 2:1. В 80-та минута Видев изведе Илиев и той преодоля стража на гостите с хубав диагонален удар – 3:1. В добавеното време на мача „червените“ върнаха един гол, но това не бе достатъчно и „Берое“ записа ценен успех.

Берое събра актив от 38 точки и се намира на 8 място в подреждането. В следващия кръг отборът гостува на Черноморец в Бургас. Двубоят е насрочен за 9 април от 16 часа.