Завърналият се в “А” група Берое започна с победа предсезонните си контроли, след като се наложи с 4:0 над Левски (Карлово). Треньорът Илиан Илиев пусна в игра два различни състава през двете полувремена. Това обаче не попречи на Берое да доминира през целия мач.

Първото попадение бе дело на Захари Димитров в 42-ата минута. Истинската голова фиеста беше запазена за последните минути на срещата. Петър Димитров в 66-ата и Диан Генчев в 68-ата минута покачиха на класическото 3:0, а в 80-ата Ивайло Паргов оформи внушителното 4:0.

В събота от 11:00 часа на ст. “Орчо Войвода” Берое ще играе със Спартак (Пловдив).

БЕРОЕ ИГРА В СЛЕДНИЯ СЪСТАВ: 1.Пламен Петров (26-22.Боян Пейков, 74-12.Теодор Скорчев), 2.Здравко Илиев (46-25.Александър Александров), 3.Тодор Тодоров (46-29.Стелиян Попчев), 26.Алаин Гутиерес, 28.Атанас Атанасов (46-4.Калин Щърков), 20.Ахмед Хикмет (46-23. Георги Андонов), 17Искрен Писаров (46-21.Диан Генчев), 27.Драган Николич (46-19.Игор Таскович), 15.Денислав Симоенов (46-16.Антонио Хаджииванов), 11.Дончо Атанасов (46-8.Петър Димитров), 9.Захари Димитров (46-14.Ивайло Паргов)/БЛИЦ