Берое поздрави Леандро Годой след спечелената награда за най-добър нападател за отминалата година, връчена му на церемонията за "Футболист на годината" вчера.
Бившият таран на "зелените" стана голмайстор нa Първа лига, отбелязвайки 18 попадения със зеления екип.
"Клубът поздравява Леандро Годой за отличието му за най-добър нападател на българското първенство за 2025 г. Това важно признание е и отражение на неговото изключително представяне с фланелката на Берое.
Изказваме нашите най-искрени поздравления и му пожелаваме продължаване на тези постижения в професионалната му кариера.
Само Берое!", написаха от клуба по адрес на настоящия нападател на ЦСКА.