Футболният Берое обяви привличането на трето ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига.
На страницата си в социалната платформа Фейсбук старозагорци представиха защитника Георги Вълчев, който през миналия сезон защитава цветовете на Хебър (Пазарджик).
“Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото”, заяви Вълчев.
Защитникът изигра 19 мача за Хебър през миналия сезон, като отбеляза два гола.
Преди това Георги Вълчев игра за отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Дунав. Той е юноша на Лудогорец и е бил част от дублиращия отбор на разградчани.
Преди ден от Берое официално представиха бившите футболисти на Марек (Дупница) Симеон Вешев и Борислав Вакадинов.