В истинска голова фиеста се превърна контролата между Берое и Етър. Мачът се игра на стадион "Берое" пред 250 зрители и завърши 6:0 за домакините. Захари Димитров се отчете с хеттрик в мача с попадения в 3-ата, 37-ата и 78-ата минута на мача, два гола вкара талантливият младок Антонио Хаджииванов в 53-ата и 62-ата минута. Тодор Тодоров също се разписа с глава в 67-ата минута на мача след перфектна асистенция на Захари Димитров./БЛИЦ

Берое: Теодор Скорчев (Боян Пейков), Илиев (Дончо Атанасов), Павел Ковачев (Тодор Тодоров), Стелиян Попчев (Иво Иванов), Атанас Атанасов (Александър Александров), Антонио Хаджииванов (Искрен Писаров), Драган Николич, Петър Костадинов (Ахмед Хикмет), Петър Димитров (Георги Динков), Ивайло Паргов (Диан Генчев), Захари Димитров