Берое изпусна румънския първодивизионен Брашов. Двата отбора не успяха да излъчат победител и завършиха наравно 2:2, пише сайтът на клуба. Резултата откри Бруно Мадейра в 12-ата минута, а в 21-ата минута Емил Ангелов изравни. В 82-ата минута Киприан се разписа от около 35 метра, а минута преди последния съдийски сигнал Иван Горанов се разписа за крайното 2:2.

Старозагорци бяха по-добрия отбор на терена, но добрите изяви на румънските вратари и пропуските не позволиха на "зелените" да се поздравят с победа.

В петък (10 февруари) от 11 часа е последната проверка на турска земя. Съперник е украинския втородивизионен Авангард (Краматорск).

Берое: 33.Теодор Скорчев, 2.Здравко Илиев, 28.Веселин Пенев, 13.Димитър Везалов, 3.Владимир Зафиров, 21.Елиаш Алвеш да Силва, 16.Стефан Велев, 77.Антонио Ливраменто, 11.Атанас Чепилов, 9.Иван Горанов, 10.Емил Ангелов (Виктор Софрониев, Георги Андонов)