Берое U21 се наложи с 1:0 над Славия U21 като гост в мач от 16-ия кръг на Младежката група и излезе на третото място в класирането с актив от 23 точки, изпреварвайки днешния си съперник, който има 22. Също с 23 е и „Ботев“ (Пловдив), който утре от 14:30 часа гостува на "Левски".

Победното попадение за Берое срещу Славия реализира Георги Динков, информира Beroe.bg. В 75-ата минута Жюлиен Бенков проби самостоятелно през центъра на терена, мина през защитата на "белите" и току навлязъл в наказателното поле се справи с вратаря и бранител на домакините. Топката бе избита в краката на  Динков в наказателното поле и той с плътен удар точно под гредата откри резултата - 0:1.

Две минути след това Динков можеше да удвои след подаване на Емин Ахмед, но стражът на Славия спаси. До края за Берое пропусна да се разпише и Александър Манолов, а с пропуск за "белите" се отчете Денис Йорданов.