Футболистите на Хасково постигнаха пореден успех в контролите преди началото на пролетния полусезон в Югоизточната "В" група. "Червено-белите" надделяха с 1:0 като гост на друг тим от групата - Загорец (Нова Загора). Eдинственото попадение отбеляза Бейсим Бейсим в 85-ата минута.

“За пореден път играхме на много лош терен, така че не мога да се сърдя на момчетата, че не са победили с повече или не са изпълнили поставените от мен задачи”, заяви пред "Новинар Юг" след срещата треньорът на Хасково Димчо Марков.

Той се надява в останалите 3 контроли отборът да покаже истинското си лице, още повече, че ще ритат на добри терени. Футболистите нямат време за почивка, до края на седмицата ги чакат още два мача - в сряда с втория отбор на “Ботев” (Пловдив), в събота с гълъбовския “Ботев”. Последната контрола е насрочена за 27 февруари в Стара Загора срещу дублиращия състав на Берое.