Какви бяха прогнозите на Станислав Станков и Георги Младенов за крайния резултат в играта Букмейкър БЛИЦ може да вините - ТУК

ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Последният в класирането Етър направи домакинско 1:1 срещу ЦСКА 1948 в мач от 21 кръг на efbet Лигата. За „червените“ това беше първа среща без продадения преди дни на Лудогорец Ивайло Чочев. „Болярите“ стигнаха до точката благодарение на дузпа в края на мача, но продължават без победа в първенството вече седем мача.

Първото полувреме не предложи нещо интересно на зрителите. Гостите стигнаха до три удара към вратата на Етър. При първите две от тях стражът Мартин Величков спаси без проблем, а при третия Педриньо стреля над вратата.

В самото начало на второто полувреме ЦСКА 1948 откри резултата. В 49-ата минута Педриньо от точката на дузпата засече подаване по земя на пробилия по лявото крило Талис и прати топката във вратата. При попадението голмайсторът получи контузия и пет минути по-късно беше заменен.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

В минутите до края на мача Етър изравни играта и в последната минута получи дузпа в своя полза, след като Никола Илиев фаулира Ловре Кнежевич. При изпълнението на наказателния удар Иван Василев не сбърка и изравни резултата.

С актив от 10 точки Етър остава на последното 16-о място в класирането, докато ЦСКА 1948 е шести с 36. В следващия кръг „болярите“ гостуват на Ботев (Пловдив) на 23 февруари, а два дни по-късно „червените“ приемат Славия.

ЕТЪР – ЦСКА 1948 1:1
0:1 Педриньо (49), 1:1 Иван Василев (90+1)

Етър: 22. Мартин Величков, 15. Георги Ангелов, 4. Георги Александров , 5. Киеиан Гесум, 13. Дидис Лутумба-Питах (46-28. Николай Янков), 25. Крум Стоянов (64-94.Жан-Марк Тибуе), 2. Хосекарлос ван Ранкин, 23. Моузес Кандидус (64-6. Горка Ларучеа), 8. Мартин Моран  (64-10. Ловре Кнежевич), 18. Йоаким Карсела, 14. Ивайло Димитров (64-9. Иван Василев )
Резерви: 12. Кристиян Секулич, 77. Мартин Николов, 17. Атанас Атанасов, 6. Горка Ларучеа, 10. Ловре Кнежевич, 9 . Иван Василев, 28. Николай Янков, 94. Жан-Марк Тибоуе, 33. Луис Кордова
Треньор: Светослав Петров

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 19. Стив Фуртадо, 23. Емил Виячки, 22. Реян Даскалов, 15. Симеон Василев, 28. Неделко Пишчевич, 39. Парвиз Умарбаев (72-21.Емил Ценов), 7. Талис, 8.Педриньо  (56-10. Радослав Кирилов), 9. Бирсент Карагарен (72-17.Никола Илиев), 20. Антонио Вутов (72-25.Евгений Сердюк)
Резерви: 33. Генадий Ганев, 3. Росен Божинов, 6. Радослав Илиев, 10. Радослав Кирилов, 17. Никола Илиев, 21. Емил Ценов, 25. Евгений Сердюк, 91. Райън Бидунга, 99. Марио Топузов
Треньор: Николай Панайотов

Велико Търново, „Ивайло“
Съдия: Васимир Ел-Хатиб

По-интересното по минути
1 – Начало на мача
7 - Талис се озова на добра позиция в наказателното поле на Етър и стреля към вратата, но Мартин Величков се хвърли и улови
34 - Бирсент Карагерен опита удар към вратата на домакините, но без проблем за вратаря
40 - Диагонален удар на Педриньо от малък ъгъл мина над вратата на Етър
45 - Край на първото полувреме
-------------------------------
46 - Начало на второто полувреме
49 -  ГОООЛ! ЦСКА 1948 откри резултата. От точката на дузпата Педриньо засече подаване по земя на пробилия отляво Талис и прати топката във вратата. След това голмайсторът сигнализира за контузия и получи медицинска помощ.
56 -  Педриньо не може да продължи участието си в мача и беше заменен принудително от Радослав Кирилов
69 - Николай Янков стреля към вратата на гостите, но топката мина покрай вратата
90 -  ДУЗПА за Етър. Домакините ще изпълнят наказателен удар след нарушение на Никола Илиев срещу Ловре Кнежевич, след като съдията Васимир Ел Хатиб беше посъветван да посочи бялата точка с помощта на ВАР
90+1 -  ГОООЛ! Иван Василев е точен и изравнява резултата
90+3 - Удар на Реян Даскалов с глава минава покрай вратата на домакините
​90+5 - Край на мача

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР